wtorek, 1 października 2013

Justin na topie

Okazuje się ,że Justin jest na topie a ja o nim nawet nie słyszałam , ale nadrabiam , chociaż jeszcze piosenek jego nie słyszałam . Naprawię to niebawem , obiecuję . Pierwsza kartka dla fanki zrodziła kolejną , ale tym razem wyżej poprzeczkę ustawiłam i przeszukałam neta .... Cóż tam znalazłam - perfumy , które sygnowane jego nazwiskiem posiadały całkiem przyjemną dla dziewczynki paletę kolorów . Ta paleta była dla mnie inspiracją do kolejnej karteczki . A że jak robiłam kartkę neta nie mam pod ręką , więc coś mi się pomyliło z kolorami i zamiast złota dałam pomarańcz.Było minęło , tak pozostać już musi.
Pozdr


12 komentarzy:

 1. Ja przyznam się , że Justina tez nie znam...ale pewnie niedługo jak córcia podrośnie też będę tworzyła podobne kartki. Pamiętam jak ja byłam nastolatką i cieszyłam się na każde nowe zdjęcie wycięte z BRAVO zespołu Modern Talkink...fajne to były czasy teraz wszystko dostępne w internecie..:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. fakt one nie poznają już tych emocji co my. Mają dużo łatwiej ale i trudniej zarazem i ciężko te dzieciaki teraz zadowolić , bo za dużo mają

   Usuń
 2. Wow!!! To że Justin istnieje -to wiedziałam, ale jakoś nie należę do jego fanek (chyba się narażę) , za to obdarowana będzie na pewno zachwycona ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wow!!! To że Justin istnieje -to wiedziałam, ale jakoś nie należę do jego fanek (chyba się narażę) , za to obdarowana będzie na pewno zachwycona ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow!!! To że Justin istnieje -to wiedziałam, ale jakoś nie należę do jego fanek (chyba się narażę) , za to obdarowana będzie na pewno zachwycona ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. ja tez narażę się nieznajomością twórczości małolata. Ale tak to jest , każde pokolenie ma swojego idola, żeby tylko byli oni wartościowi.
  Obdarowana na pewno będzie piszczała ze wzruszenia na ten widok

  OdpowiedzUsuń
 6. Wiele nie straciłaś nie znając go ;)
  ale kartka super :) jak zawsze zresztą :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wow! Justin to wyzwanie ;) Fajnie podjęłaś temat!

  OdpowiedzUsuń